نایلون بسته بندی شیر:

شیر نوشیدنی شرایط نگهداری حساسی دارد. شیر به نور و اکسیژن حساسیت زیادی دارد و این باعث فاسد شدن سریع آن می شود. بهترین انواع بسته بندی برای شیر، بسته بندی های نایلونی، پاکتی و بطری های پلاستیکی و شیشه ای هستند. شیر استرلیزه معمولا بشکل بسته بندی بدون نفوذ هوا در پاکت های کاغذی یا کیسه های پلاستیکی بسته بندی می شود.

از بین این موارد، نایلون مناسبترین و مقرون بصرفه ترین نوع بسته بندی برای شیر است. جنس نایون شیر سلفون صدفی است و معمولا بشکل سه لایه ساخته می شود.

نایلون بسته بندی شیر

نایلون بسته بندی دوغ:

یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها در بین مردم دوغ های نایلونی است. نایلون بسته بندی دوغ باید مقاومت کافی در برابر ضربه و کشش داشته باشد تا در زمان حمل و نقل دچار پارگی نشود. مناسبترین بسته بندی برای دوغ استفاده از نایلون شیرینگ است. این نایلون ضخامت های مختلفی دارد. بهترین نایلون برای بسته بندی دوغ، نایلون سه لایه است که بیشترین مقدار کشش و مقاومت در برابر ضربه و فشار را دارد.

نایلون بسته بندی دوغ

نایلون بسته بندی بستنی:

سلفون ترس شیری رنگ مناسبترین نوع نایلون برای بسته بندی مواد غذایی که در دما های سرد و پایین نگهداری می شوند است. بنابراین برای بسته بندی بستنی گزینه مناسبی است. سلفون ترس بطور عادی حالت شفاف دارد اما می توان با اضافه کردن موادی خاص آنرا به رنگ آلومینیومی یا شیری در آورد. این سلفون قابلیت چاپ پذیری بالایی دارد و می توان برای بسته بندی های جذاب و گیرنده برای بستنی ها از آن استفاده کرد.

نایلون بسته بندی بستنی